Způsob platby

Způsob platby uvádíte v košíku. Možné způsoby plateb jsou vázany na zvolený způsob dopravy.

Přehled možných způsobů platby:

  • ePlatba Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s..platebni-brana-comgate-banky.png
  • Platby kartou online - nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

    Citlivé vstupní údaje, které zadáváte při ePlatbě a online platbě kartou, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

    comgate-karetni-loga.png
  • Bankovní převodem předem na náš běžný účet u České spořitelny ( číslo účtu 5870230339/0800). Platební údaje budou vygenerovány po vytvoření a potvrzení objednávky a budou odeslány na email zákazníka. Zboží je odesláno dle dodacích termínů po připsání platby (obvykle 2 - 3 dny).

Nasledujte nás na Facebooku